Městský ústav sociálních služeb Klatovy : FOTOGALERIE

Nepřehlédněte

Oslava 20. let výročí Městského ústavu sociálních služeb Klatovy se uskutečnila 14.1.2014 v kulturním domě Družba.

Fotogalerie

Článek v Klatovském deníku

Reportáž televize FilmPro

Zpravodaj k 20. výročí

Informační brožura

Časopis Echo

Šumava Klatovy

Fotogalerie

Jako každý rok na klatovskou pouť, tak i letos nás přišel potěšit svým vystoupením jeden z folklorních souborů, který v Klatovech vystupoval v rámci 24. Mezinárodního folklorního festivalu. Své vystoupení nám předvedli tentokrát naši sousedé ze Slovenska a to v pátek 7.července.
Uživatelé navštívili Kolonádu v městském parku v Klatovech. Výlet jsme uskutečnili v úterý 1. 8. 2017. Provozovatel Kolonády nám otevřel v dopoledních hodinách a my jsme si mohli zakoupit i občerstvení, což nebývá obvyklé. Tímto mu děkujeme. Po občerstvení někteří se zdatnějších uživatelů se vydali na procházku pro parku. Méně zdatní využili pohodlných laviček ve stínu stromů a kochali se krásným pohledem na okolí Kolonády. Všichni s údivem sledovali ze země tryskající vodu, která je zdejší atrakcí pro návštěvníky a v horkých dnech může posloužit i pro osvěžení. Za všechny účastníky výletu vyjadřuji velkou spokojenost.
Jako tradičně každý měsíc, tak i v červenci se konala oblíbená kavárna s heligonkami. V pátek 28.7.2017 nám zpříjemnili dopoledne pánové Čada a Špedl. Naši uživatelé se sešli v hojném počtu, pochutnali si na výborné kávě a s harmonikáři si zazpívali známé české písničky. :-)
V úterý 29.8.2017 jsme se vydali s uživateli naší služby na Kolonádu, která se nachází v Mercadinových sadech v Klatovech. K dopravě tam i zpět jsme využili Městskou hromadnou dopravu. Počasí nám přálo, a tak jsme se mohli naplno kochat krásami, který tento park přináší. Využili jsme také posezení před Kolonádou, kde jsme se občerstvili a někteří si i zavzpomínali. :-)
Ve středu 30.8.2017 se uskutečnila netradiční tvořivá dílna, kde naši klienti společně s PSS instruktorkou připravovali tři druhy chuťovek, na kterých si pochutnali i s ostatními klienty hned druhý den na dopolední kavárně.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ